We are hiring - Muurmeesters

We are hiring

WE ARE HIRING
MEDEWERKER KLANTENSERVICE

Muurmeesters levert oude meesters van toen voor moderne muren van nu, oude meesters in een modern jasje. Dat doen we online, binnen en buiten Europa. Wij ondersteunen en werken samen met musea en maken zo kunst toegankelijk voor thuis aan de muur. Of op kantoor of in de horeca. Aan vele muren binnen en buiten Nederland pronkt inmiddels een Muurmeester. Altijd tot 100% tevredenheid, want dat is ons doel.

Kom jij ons helpen mensen blij te maken?

Muurmeesters groeit! We hebben per 1 februari een pand betrokken in historisch hartje Haarlem en nu de ruimte voor een nieuwe collega in ons team. Ben jij klantgericht, ervaren, op korte termijn parttime beschikbaar (5 ochtenden in de week) en wil je zowel op kantoor als vanuit huis werken? Dan zoeken we jou! Je komt te werken in een klein en enthousiast team.

Wat ga je doen

Allround werkzaamheden klantenservice:

telefoon aannemen en vragen beantwoorden
mailbox op orde houden en zoveel mogelijk zelfstandig afwikkelen
inspringen bij de orderverwerking

Wat neem je mee

klantvriendelijke instelling is een must
een dosis gezellige inzet
relevante werkervaring
ervaring met ADOBE Photoshop is een pré
beheersen Engelse taal (in woord en geschrift) is een pré
woonachtig in regio Haarlem
accuraat en stressbestendig

Wat bieden wij

een marktconform inkomen en vakantieregeling (tussen de 2100 en 2500 op basis van een 40-urige werkweek afhankelijk van je leeftijd en ervaring)
een heerlijke werkplek in hartje Haarlem, 3 ochtenden op kantoor en 2 ochtenden thuis
gezellige collega’s
een contract voor 7 maanden met intentie tot verlengen

We Are Hiring

Hoe kan je contact opnemen?

Lijkt het je leuk deel uit te maken van ons team? Stuur uiterlijk 9 juni een email naar info@muurmeesters.nl met CV, gegevens en motivatie.
We horen graag van je!

We Are Hiring